בתי ספר ומוסדות חינוך , הפכו זה מכבר למקום הרבה יותר מאשר אליו מגיעים ילדים ללמוד. בעבר בית ספר היה עורך פעילויות שונות שלא בהכרח היו נחשבים ללימודים גרידא, למשל פעילויות ספורטיביות או פעילויות אומנות שונות., פעילויות אלו נמצאו תחת הגדרה של לימודים.

היום, בתי ספר ומוסדות חינוך, רואים את התפקיד מעט בצורה שונה. רכישת כלים בהם ניתן לשימוש לחינוך והדרכה. בית הספר רואה את עצמו בית לתלמידים, אשר מגיעים אליו ומבלים בו חלק גדול בשעות היממה.
לכן, צריך לספק כלים ומשאבים שונים, מעבר ללמידה בכיתה.
דוגמא טובה לכך, אנחנו רואים בכל הקשור בשימוש במשחקים מסוימים. תשומת הלב ניתנת את מי זה אמור לשמש, כמה תלמידים ולאיזו תועלת.

כמעט בכל בית ספר ובמוסד חינוך, קיימים משחקים. משחקים מדעיים, משחקי קיר ושולחנות משחק. החל ממשחקים לשם הנאה לשעות ההפסקה או בשיעורים חופשיים וכלה במשחקים בעלי תפקיד חינוכי, לימודי.
בהרבה פעמים משחקי קיר מהווים אופציה נוספת למורים ללמד דברים בשיטה הרבה יותר נוחה ופשוטה, ישנם מקרים בהם המשחקים מהווים כלי נוסף לטפל בילדים עם הפרעות ולקויות למידה שונים. חשוב לציין למשחקים ערך ככלי אידיאלי לפיתוח הגיבוש בין הילדים.
לכן, כשאנחנו רואים בתי ספר ובמוסדות חינוך, עם משחקים מסוגים שונים, אנחנו מניחים בעת תהליך תכנון ועיצוב המקום, ברור היה לצוות המנהלה וההוראה, את החשיבות והצורך במשחקים שונים.

חשוב לדעת, משחקי קיר או שולחן משחק, אפשרי להוסיף גם לאחר שבוצע תכנון ועיצוב במקום. ניתן להוסיף, בין אם קיימים משחקים בסביבה לבין לא.

מחפשים חברה מקצועית שמתמחה בעיצוב משחקי קיר, שולחן משחק או משחקים מדעיים, חברת ג'ירפה שמחה לעמוד לרשותכם בכל מידע הכרחי עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון, במייל או באתר לתאום פגישה.