עיצוב קירות כיתה, קירות מדברים וקירות מילים- ג'ירפה עיצוב סביבה לימודית ס

עיצוב קירות כיתה, קירות מדברים וקירות מילים- ג'ירפה עיצוב סביבה לימודית

אנו מומחים בעיצוב קירות כיתה, קירות מדברים וקירות מילים. הקירות המעוצבים שלנו הם אומנות מקורית ויצירתית אשר שמה לה למטרה ללמד את התלמיד ערכים ויצירתיות

עיצוב קירות כיתה וקירות מדברים

קירות ריקים זה פשוט סביבה של אותו מלכת ביצירתיות בסביבה לימודית נקודה לא סתם מורות רבות בבית ספר היסודי שמות דגש על הקירות המעוצבים ועל התוכן אשר יופיע על הקירות בכיתה. בדרך כלל כאשר רוצים לעשות עיצוב קירות בכיתה חשוב לחשוב על קונספט אשר יהווה לילד מקור מידע אוטו יוכל לזכור בגלל שכל השנה התוכן היה תלונה מול השולחן ערכים שבכיתה.

עיצוב קירות כיתה וקירות מילים –  איזה סוגים יש?

 בדרך כלל חשוב לתת להכיר ביטוי לנושא הלימוד הילדים לומדים במהלך השנה למשל פינת אלרום. יכולה להיות דוגמא לקיר אשר מסביר על הלאום שלנו מעין הגענו פסים מהו לאום, קצת על המדינה וכדומה.
קירות כיתה מעוצבים יכולים גם לשמש מצגת ליצירות של התלמידים אשר הם מכינים בכיתה נקודה לדוגמא עם ילד צעיר פרח והמורה רוצה לחזק את הילד היא יכולה לבלות את הפרח על הקיר המעוצב תחת המקום של יצירות התלמידים בכיתה.

דוגמאות לקירות כיתה מעוצבים, קירות מדברים וקירות מילים

ישנם כל מיני סוגי קירות מעוצבים בשוק, הנה כמה דוגמאות:

  •  מפתח הלב של משרד החינוך
  • קיר חשבון, גימטריה ואותיות
  • קיר לעיצוב אותיות ומילים
  • קירות מדברים – הקמת המדינה
  • קירות מדברים חגי ישראל
  • כיתות מחשב עם קירות מעוצבים

כי אשר רוצים לחפש מידע מקצועי לקיר כיתה מעוצב חשוב קודם כל להתאים אותו הרצחני הלימוד של התלמידים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון של באתר ולספר לנו על תכני הלימוד אותם אתם רוצים להעביר לילדים דרך עיצוב קירות הכיתה. onoda ג׳ירף עיצובים מומחים לעיצוב קירות יצירתיים, ערש גורמים לילד לחשוב, כאלה שגורמים לילד לייצר ולהתגאות ובייחוד קירות כיתה מקוריים שאין באף מקום אחר.

מהו המחיר של עיצוב קירות כיתה.

מחיר של לוח כיתה מעוצב משתנה בהתאם לגודל הלוח, לחומר בו אנחנו משתמש, לרמת הגרפיקה והעיצובים הנחוצים והמקום בו אנחנו צריכים לשים את הלוח המעוצב נקודה על מנת לקבל הצעת מחיר ממוקדת, יש לפנות אלינו דרך טופס הפנייה שבאתר לספר לנו על הצרכים בתוך כמה דקות תקבלו מאיתנו את קטלוג הקירות המעוצבים שלנו ותוכלו לבחור את הקיר ואת הסגנון המתאים ביותר לכם

לוחות כיתה מעוצבים - טעימה קטנה ממה שאנחנו יודעים לעשות