ג'ירפה - עיצוב סביבת למידה - גרפיקה על קיר בית ספר ס

גרפיקה על קיר בית ספר

אחת האמירות הידועות בסרטים ובספרים היא, "אילו רק הקירות היו יכולים לדבר מה הם היו מספרים" ובכן, יש מקרים בהם קירות מדברים, אם דואגים לעצב אותם בצורה נכונה, אם דואגים ליצור גרפיקה מתאימה, אז הקירות יכולים לדבר וזה מה שמנסים לעשות בלא מעט בתי ספר ומוסדות לימוד אחרים.

גרפיקה על קיר בית ספר, היא דבר יחסית חדש. אומנם מאז ומתמיד, היה נהוג לתלות פוסטרים, תמונות, כרזות ועוד שורה מגוונת של אמצעים שונים אשר ניתן היה להסיר אותם בכל עת שרוצים. אך עם הזמן המנהג השתנה או לפחות, היה נהוג גם לצרף אמצעים שונים, מה שנקרא גרפיקה על קירות.

הרעיון של גרפיקה על קיר בית ספר הוא מאוד פשוט, ניתן ליצור ציורים, כיתובים, מפות, ועוד שלל אמצעי המחשה על גבי הקירות, עם זה באמצעות הדפסות מיוחדות ועם זה באמצעות שימוש בנייר ובחומרי דפוס אחרים. כך ניתן להפוך את הקירות למשהו מיוחד, צבעוני ומלא חשיבות. השימוש בצבעים ובצורות שונות, מוסיף למקום לא רק עיצוב ייחודי אלא מעבר לכך, הוא גם יוצר תחושה מאוד נעימה, ומאפשר להעביר מסרים מסוימים, כפי שהמקום רוצה.

חשוב לומר, גרפיקה על קיר בית ספר יכולה להתבצע על פי רעיונות וצרכים שהמעצבים והמתכננים מבצעים, בהתאם להוראות שהם מקבלים, אך גם ניתן לשלב בכך את התלמידים עצמם, נניח ומדובר בבית ספר לאומנות, אז ניתן להשתמש ביכולות ובידע שלהם לשם כך. כך יוצרים קירות מדברים בשפתם. ניתן גם להוסיף רבדים נוספים, שוב, בהתאם ליכולות ולתנאים שקיימים במקום.

גרפיקה על קירות היא רעיון שתופס לא רק במוסדות לימוד אלא במקומות רבים אחרים. במקום להשאיר קירות חלקים, לבנים, אשר יוצרים אווירה קרה ומנוכרת, אז יוצרים קירות צבעוניים שמדברים אל הנוכחים במקום וכן אל האורחים. אחד הרעיונות בתהליך הוא, שיש לשמור על הקירות, הן מפני לכלוך ונזקים אחרים. כך משלבים בתהליך לא מספר תכונות חשובות, בין היתר, אחריות של שמירה על הסביבה.

לסיום, חברת ג'ירפה מתמחה בעיצוב ותכנון קירות מדברים עבור מוסדות לימוד מסוגים שונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אצלנו תוכלו לקבל רעיונות ייחודיים עבור גרפיקה על קיר בית ספר וכל מוסד לימודים אחר.

הגיע הזמן לדבר!

צרו קשר ותקבלו קטלוג ישירות במייל